PODZIEL SIĘ

Tym razem się udało i przy tej kandydaturze radni byli bardziej zgodni. Wybrano nowego członka zarządu powiatu. Został nim Adam Baryła.

Podczas wczorajszej sesji rady powiatu radni uzupełnili skład Zarządu Powiatu. Funkcję członka powierzono Adamowi Baryle, którego kandydaturę zgłosiła Dorota Pędziwiatr, starosta bełchatowski. Tą sesje przeprowadzono w trybie stacjonarnym. Wzięło w niej udział czternastu radnych.

Warto przypomnieć, że po rezygnacji Leszka Maciaszczyka z funkcji członka zarządu Dorota Pędziwiatr, Starosta Bełchatowski na poprzedniej sesji zgłosiła do tej roli Waldemara Wyczachowskiego, radnego klubu Prawa i Sprawiedliwości, ale wówczas radni nie zatwierdzili tej kandydatury. Wyczachowski nie uzyskał większości i tym samym nie został powołany na członka zarządu.

Podczas wczorajszej sesji kandydatem zaproponowanym przez władze starostwa na członka zarządu był Adam Baryła. W tajnym głosowaniu tego kandydata poparło jedenastu radnych, trzy osoby były przeciwne. Nowy członek zarządu podziękował za zaufanie i zadeklarował jak najlepsze wykonywanie swoich obowiązków.

źródło i zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here