PODZIEL SIĘ

Jeśli nie macie Państwo planów na weekend to ta informacja może was zainspiruje do spędzenia soboty czy niedzieli na świeżym powietrzu. Przed nami Świętojański Weekend w Szczercowie.

Jak informuje gmina Szczerców od godziny 12.00 w sobotę do 20.00 w niedzielę (z nocną przerwą) czynna będzie strefa foodtracków, oferująca pyszne jedzenie, atrakcje dla dzieci i konkursy. Stowarzyszenie „Na Skrzydłach Marzeń” przygotowało Szczercowską Noc Kabaretową (sobota, 17.30), podczas której wystąpi Kabaret Skeczów Męczących.

Świętojańska Strefa Dzieci rozpocznie działanie już o 16.00, występem grupy tanecznej B2B Crew, zaraz później konkurs na najpiękniejszy wianek, zagra także DJ Mario a o 22.00 będzie można obejrzeć pokaz Teatru Tańca i Ruchu z Ogniem. Sobotni wieczór zakończy dyskoteka.

W niedzielę natomiast – od godziny 13.00 zaplanowano piknik motocyklowy, a na nim między innymi wystawa starych pojazdów, pokazy motocyklowe, pokaz ratownictwa drogowego w wykonaniu druhów z OSP Szczerców. Podczas pikniku zbierane będą środki na leczenie 11-letniego Adama Domańskiego, który choruje na dziecięce porażenie mózgowe.

Warto pamiętać, że wszystkie wydarzenia odbywać się będą w reżimie sanitarnym, a przepisy narzucają limity – w które nie są wliczane osoby zaszczepione. Organizatorzy proszą więc o przygotowanie zaświadczeń o szczepieniu.

źródło: Gmina Szczerców

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here