PODZIEL SIĘ

Posłowie Małgorzata Janowska, Zbigniew Girzyński i Arkadiusz Czartoryski opuszczają szeregi Prawa i Spawiedliwości – poinformowali o tym dzisiaj podczas konferencji prasowej.

Jak sami deklarują chcą teraz założyć nowe koło w Sejmie o nazwie „Wybór Polska”. Tym samym PiS traci większość w Sejmie.

10 KOMENTARZE

 1. To jej ostatnia kadencja. Nikt tu na nią nie zagłosuje. Zdrajca, udaje że walczy o Bełchatów a dobrze wie że z UE nie wygra. Na swoim poletku jest cienka i ma bardzo małą wiedzę.

  2

  10
 2. To jest zdrada !!!!! Nic nie zrobiła dla naszego miasta i rejonu teraz chce by o niej mówiono , nie ważne jak ale najważniejsze by była popularna w mediach !!!!!!!! Tej pani to jest ostatnia kadencja !!!!! A PIS dalej będzie z pomocą Polaków walczył dla Polski i Polskich rodzin. PIS-owi życzę z całego serca sukcesów i Razem Damy Radę .

  5

  14
  • Pis niszczy polka gospodarke dodajac podatkow, oplat itd. Restauratorzy bankrutuja nic nie dostajac albo ochlapy czy zus odroczony a pan pinokio w rezimowej telewizji nostop powtarza sukcesy i pomoc . Polska obecnie nigdzie sie nie liczy, prezydent nie gosci na salonach europy , nie na nic wpywu. Mam nadzieje ze to juz jest koniec tych populistow z 500 plus. Dali po 500 zabrali po 700.

   10

   3
   • Koszt 500+ per capita to zgodnie z ostatnimi raportami 1042 PLN. Tak wam PiS daje… a raczej tak was PiS bierze w d….

    7

    2
  • Beata vel Polka a tak naprawdę kolejny pociot PiSlamski bez żadnych kwalifikacji siedzący w spółce samorządowej z nadania partyjnego. To twoja ostatnia kadencja, przygotuj sobie CV do Żabki

   5

   1
 3. Kiedy ktorys z kandydatow zaproponuje pomoc dla naszego miasta w przyciagnieciu inwestorow co pozwoli na utrzymanie moze czesci mlodzierzy w miescie i da prace zwalnianym z pracy mlodym torfiarzom. Przeciez te bajki o weglu zbawcy regionu to byl kicz na potrzeby wyborow.

  3

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here