PODZIEL SIĘ

Ruszyło głosowanie w V edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego – w puli wojewódzkiej jest projekt budowy ciągu pieszo – rowerowego w Zawadach od skrzyżowania z drogą do Dobrzelowa w kierunku targowiska. Aby ten odcinek w przyszłym roku mógł zostać wybudowany – w tym roku trzeba zagłosować. O inicjatywie opowiedział nam sołtys Zawad – Jerzy Socha.

Więcej w materiale video.

Jak można zagłosować?

Zasady są proste: drukujemy kartę do głosowania (ta dostępna jest na stronie internetowej Budżet Obywatelski Województwa Łódzkiego) – tam wpisujemy imię i nazwisko, datę urodzenia, powiat, w którym mieszkamy oraz NUMER ZADANIA: W02. Podpisujemy się, wpisujemy datę i wrzucamy do urny w punkcie głosowania w Bibliotece Pedagogicznej w Piotrkowie Trybunalskim – Filia w Bełchatowie (ul. Czapliniecka 76).

Można też prościej: karty do głosowania (z wpisanym już numerem zadania) dostępne są w Punkcie Informacyjnym w Urzędzie Gminy Bełchatów (parter), tam znajduje się też urna, do które można wrzucić swój głos, a urzędnicy dostarczą go do biblioteki.

Głosować może każdy pełnoletni mieszkaniec województwa łódzkiego, ale można oddać tylko jeden głos.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here