PODZIEL SIĘ

Najbliższy weekend nie będzie najlepszym czasem dla bełchatowskich kierowców. Nieprzejezdna ul. Kwiatowa nie ułatwia przemieszczania się po mieście, a w sobotę i niedzielę dodatkowo zamknięta będzie ul. Pileckiego, gdzie wymieniana będzie nawierzchnia.

W niedzielę w związku z Triathlon Energy dodatkowo zamknięte będą ulice i drogi w okolicach Bełchatowa.

W godzinach 8:00 – 13:00 całkowicie wyłączona z ruchu zostanie droga powiatowa od skrzyżowania drogi wojewódzkiej DW484 poprzez Rząsawę, Słok – Młyn.

W godzinach 9:00 – 13:30 całkowicie wyłączona z ruchu zostanie pas drogi wojewódzkiej DW484 na odcinku do ulicy Armii Krajowej w Bełchatowie oraz ulice Armii Krajowej do Goetla, Staszica od Goetla do Okrzei, Okrzei do 1 Maja oraz ulica Witosa.

W godzinach 9.30 – 16.30 całkowicie wyłączone z ruchu zostaną ulice w centrum miasta ulica Lecha i Marii Kaczyńskiech oraz ulica Czyżewskiego od ronda Lecha i Marii Kaczyńskich w kierunku ,miejscowości Dobiecin na odcinku 2,6 km.

Kierowcom proponujemy wcześniejsze zaplanowanie wyjazdów tak, aby uniknąć lub ominąć utrudnienia. Przyda się też odrobina spokoju, cierpliwości i wyrozumiałości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here