PODZIEL SIĘ

Uwaga kierowcy, w powiecie bełchatowskim można natknąć się na łosia. Warto zdjąć nogę z gazu, bo wypadki z udziałem tych zwierząt są bardzo niebezpieczne. Do jednego z takich zdarzeń doszło wczoraj na drodze prowadzącej z Bełchatowa do Kluk.

Jak podkreślają pracownicy bełchatowskiego nadleśnictwa w lasach na terenie powiatu są dziki, sarny, jelenie. Widok łosia, u wielu mieszkańców naszego miasta, nie jest już tak oczywisty ale nadleśnictwo zaznacza, że w powiecie bełchatowskim można się na niego natknąć.

Łoś może ważyć nawet kilkaset kilogramów, więc zderzenie z takim zwierzęciem może być tragiczne w skutkach. Do jednego z takich zdarzeń doszło wczoraj na drodze prowadzącej z Bełchatowa do Kluk. Zdjęcia otrzymaliśmy od naszego telewidza – zwierzę kolizji z samochodem nie przeżyło.

Jak zaznaczają leśnicy w lasach w okolicach Kluk są miejsca gdzie dzika zwierzyna czuje się bardzo komfortowo dlatego przejeżdżając tędy warto zachować szczególną ostrożność.

zdjęcie: Sebastian Orłowski

3 KOMENTARZE

 1. Pani z Kia miała ogromne szczęście że przeżyła ten wypadek. Widziałem to auto. Wyglądało okropnie po zderzeniu.

  1

  0
  • Acha, tak właśnie, acha.

   Takie rzeczy zgłasza się do dyrekcji lasów odpowiedzialnej za dany teren i wtedy jest szansa na odszkodowanie. Trzeba tylko wezwać Policję.

   Acha

   0

   0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here