PODZIEL SIĘ

W samym Bełchatowie procent pacjentów zaszczepionych pełną dawką szczepionki przeciw COVID-19 wynosi 44,7. To mniej niż np. w Piotrkowie Trybunalskim czy Radomsku. Zmobilizować do przyjmowania preparatu mają szczepieniobusy jeden z nich zaparkował w Bełchatowie.

O godzinie 9:00 zaparkował na miejskim targowisku – Bełchatów to kolejny przystanek szczepieniobusów w województwie łódzkim. W takim miejscu można się zaszczepić bez kolejki, bez wcześniejszej rejestracji, wystarczy mieć ze sobą dowód osobisty oraz wystawione e-skierowanie. Chętni szczepili się jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson.

Szczepieniobus jest dostępny dla chętnych do godziny 15.00. Obecny na miejscu personel medyczny udzieli wyczerpujących informacji dotyczących realizowanych szczepień.

W niedziele 22 sierpnia podobny szczepieniobus zaparkuje w Klukach. Tam będzie można się zaszczepić w godzinach od 14:00 do 19:00 a wszystko podczas Festiwalu Chleba i Miodu na boisku sportowym. 28 sierpnia natomiast szczepieniobus pojawi się w Kleszczowie.

1 KOMENTARZ

  1. a ta milicja po co tam była? niech lepiej stana przy komendzie 50 metrów od komendy co drugie auto łamie prawo nie zatrzymujac sie na STOPIE na wylaczonej sygnalizacji swietlnej 1maja/kwiatowa i wymuszaja pierszenstwo na jadacych od kwiatowej tego milicja nie widzi wola na rynku stac bez celu obok szczepeiniobusu zenada

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here