PODZIEL SIĘ

Mobilny punkt przemierza województwo łódzkie. W miniony piątek szczepieniobus odwiedził Bełchatów – bus zaparkował na miejskim targowisku.

W szczepieniobusie wszyscy zainteresowani mogli zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson, bez wcześniejszego umawiania się czy zapisywania na konkretną godzinę. Personel medyczny udzielał wyczerpujących informacji dotyczących realizowanych szczepień.

Przez 6 godzin z możliwości zaszczepienia skorzystały 44 osoby. Warto dodać, że obecnie w mieście w pełni zaszczepionych mamy 25 463 mieszkańców.

Patrząc na statystyki najwięcej zaszczepionych osób jest w grupie wiekowej 40 – 59 lat, najmniej w przedziale wiekowym 12-19 lat. 28 sierpnia szczepieniobus pojawi się w Kleszczowie.

5 KOMENTARZE

  1. Proszę o podawanie kolejnych terminów na targowisku: kiedy operacje zaćmy, kiedy wstawianie endoprotezy, kiedy operacje przepukliny?
    Dlaczego szczepienia dzieci (te wg kalendarza szczepień) odbywają się w przychodni i to w części zdrowej, a te szczepienia między ogórkami a gaciami i to z łapanki?

    4

    3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here