PODZIEL SIĘ

Ważą się losy strajku w bełchatowskim szpitalu. Pracownicy zrzeszeni w Wolnym Związku Zawodowym „Jedność Pracownicza” chcą więcej zarabiać. Czy dojdzie do rozmów ostatniej szansy? – o to zapytaliśmy dyrekcję bełchatowskiego szpitala.

W odpowiedzi na zadane przez redakcję pytania Andrzej Kowalski, dyrektor Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie podkreśla, że wszelkie decyzje w tym zakresie zostaną podjęte na początku przyszłego tygodnia z uwagi na potrzebę przeanalizowania wyniku przeprowadzonego referendum w kontekście brzmienia normy art. 20 ustawy o rozwiązywaniu sporów zbiorowych , i jego wpływu na ocenę dopuszczalności i legalności rozpoczęcia akcji strajkowej.

1 KOMENTARZ

  1. Panie Wojtku, powinno się zawiadomić Inspekcję Pracy, że zobaczyła ile zarabiamy po ostatnich regulacjach płacowych. jak to się ma do innych grup zawodowych, porównać zwłaszcza kwalifikacje, staż pracy. Policzyć liczbę stanowisk dyrektorskich które dziwnie nam się rozmnożyły. Może ktoś w końcu z władz samorządu województwa zainteresuje się tez tym dziwnym tworem pt. z-ca dyrektora d/s ekonomiczno-technicznych i kompetencjami osoby pełniącej tą funkcję. To po prostu żenada i kompromitacja szpitala, czy obecny dyrektor szpitala tego nie widzi?

    8

    2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here