PODZIEL SIĘ

W miniony piątek 30 lat swojej działalności świętował Zakład Wodociągów i Kanalizacji „WOD.-KAN.” Podczas uroczystej gali zorganizowanej w Miejskim Centrum Kultury, przypomniano historię i osiągnięcia miejskiej spółki.

Akademia była doskonałą okazją do złożenia życzeń i gratulacji. Podczas gali pracownikom spółki wręczono odznaczenia państwowe, jakie przyznał Prezydent RP Andrzej Duda. Złote Medale za Długoletnią Służbę otrzymało 14 osób, srebrne – 18, zaś brązowymi odznaczonych zostało 9 pracowników. Medale zasłużonym wręczył Wicewojewoda Łódzki Krzysztof Ciecióra.

Podstawowym zadaniem Spółki od początku jej istnienia jest zapewnienie mieszkańcom Bełchatowa ciągłości dostaw wysokiej jakości wody oraz skutecznego odbioru i oczyszczania ścieków. Spółka eksploatuje: ujęcie wody „Myszaki” oraz ok. 264 km sieci i przyłączy wodociągowych, zapewniając wodę 98% bełchatowian, a także oczyszczalnię ścieków oraz ok. 217 km sieci i przyłączy kanalizacji sanitarnej, obsługując tym samym ponad 95% mieszkańców miasta.

źródło: UM w Bełchatowie

4 KOMENTARZE

  1. Niestety to typowa spolka samorzadowa gdzie polityczni dzialacze maja okazje do podratowania swojego domowego budzetu. Nie istotne ktora opcaja rzadzi , kazdy traktuje to jak lup polityczny

    2

    0
  2. Śmieszą mnie takie imprezy. Spółka miejska za pieniądze zebrane od ludzi – wszak to monopolista – organizuje imprezę na której zjawiają się inni urzędnicy, którzy przyjeżdżają służbowymi (i opłacanymi przez mieszkańców) autami i wręczają prezenty/kwiatki zapłacone z publicznych pieniędzy. Na koniec często jest też catering – zgadniecie kto za to płaci?

    2

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here