PODZIEL SIĘ

W poniedziałek władze powiatu spotkały się z przedsiębiorcami by najlepszym wręczyć statuetki „Firmy na medal” Kto został doceniony?

W gościnnych progach restauracji „Stara Kotłownia” zorganizowano spotkanie podczas którego władze powiatu oficjalnie ogłosiły „Firmy na medal”. To konkurs organizowany juz po raz XIII – wyniki tej edycji miały być ogłoszone w kwietniu 2020 roku podczas V Forum Gospodarczego Powiatu Bełchatowskiego ale niestety sytuacja pandemiczna uniemożliwiła organizację tego przedsięwzięcia. Dlatego galę zorganizowano dopiero teraz.

Do trzynastej edycji konkursu „Firma na medal” zgłosiło się dziesięć podmiotów gospodarczych działających na terenie powiatu bełchatowskiego, reprezentujących branże m.in meblarską, szkolenia kierowców, fryzjerską.

Kapituła przyznała tytuły „Firma na medal” w trzech kategoriach oraz jedną nagrodę specjalną. Nie wyłoniono laureata wśród przedsiębiorstw prowadzących działalność powyżej 5 lat i zatrudniających powyżej 50 osób, ponieważ zgłosił się tylko jeden podmiot.

W kategorii działalność od powyżej 1 roku do 5 lat: statuetkę odebrał Mariusz Dymek, MD Expert Clean. Szklaną statuetkę dla firmy działającej powyżej 5 lat, zatrudniająca do 50 osób zdobył Gocreate Artur Cimoch. Natomiast w kategorii Rodzinna „Firma na medal” statuetkę otrzymał Witold Pelczar Centrum Ogrodnicze „Katarzynka”.
W werdykcie jury tegorocznej rywalizacji „Firma na medal” znalazła się także nagroda specjalna. Firma, która w tym roku zasłużyła na to wyróżnienie, ma bardzo dobre wskaźniki ekonomiczne. Jest to Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe CZA-TA Niciak Sp. j.

źródło: Starostwo Powiatowe w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here