PODZIEL SIĘ

Jest w tym samym budynku ale w nowym miejscu – można śmiało powiedzieć, że pachnie jeszcze nowością a przestrzeń jaką zyskała z pewnością zostanie wykorzystana w pełni. W Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 dzisiaj oficjalnie otwarto nową bibliotekę.

Kiedyś to miejsce było przestrzenią z której korzystali głównie uczniowie w przerwie między lekcjami – teraz to pomieszczenie zostało zaadaptowane i stało się biblioteką. Dzisiaj oficjalnie zainaugurowano jej działalność.

Oprócz wypożyczalni i czytelni – wydzielono także miejsce na stanowiska komputerowe, przygotowano stoliki z krzesłami tak by mogły odbywać się tu spotkania autorskie oraz inne wydarzenia.

Na oficjalnym otwarciu biblioteki szkolnej nie zabrakło słodkiego poczęstunku w postaci tortu przygotowanego specjalnie na te okazję.

Uczniowie placówki mogą teraz w pełni korzystać z nowego miejsca – dzisiaj także zorganizowano spotkanie autorskie z Elżbietą Ceglarek – bełchatowską pisarką, autorką książek m.in „Drugie życie Leny”, „Moja Asteroida” czy „Facet z pocztówki”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here