PODZIEL SIĘ

W związku z uaktywnieniem się włamywaczy na terenie Szczercowa, policjanci apelują do mieszkańców o ostrożność i przezorność. Należy pamiętać, że większość przestępstw przeciwko mieniu poprzedza rozpoznanie terenu przez sprawców.

Jeśli widzisz podejrzanie kręcące się osoby, czy też nieznany samochód, który wzbudzi Twój niepokój, możesz dzwonić pod nr 47 8465 211, czynny całą dobę lub na numer alarmowy 112 i powiadomić policjantów o swoich podejrzeniach. Mundurowi sprawdzą każdy sygnał.

Jak informuje Iwona Kaszewska, z KPP w Bełchatowie, 18 grudnia 2021 roku bełchatowscy policjanci pracowali na miejscu dwóch kradzieży z włamaniem do domów jednorodzinnych na terenie Szczercowa. W obydwu przypadkach sprawcy do wnętrza budynków dostali się pod nieobecność domowników, wyłamując drzwi tarasowe. W zainteresowaniu złodziei była biżuteria. Funkcjonariusze na miejscu m.in. wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady kryminalistyczne. Teraz prowadzą czynności wykrywcze, zmierzające do ustalenia sprawców tych przestępstw. Apelujemy o zachowanie czujności.

źródło: KPP w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here