PODZIEL SIĘ

Przed bełchatowskimi radnymi pierwsze posiedzenie Rady Miasta w nowym roku. Podczas jutrzejszej sesji radni zajmą się tematami związanymi m.in ze zmianami w Wieloletniej Prognozie Finansowej oraz budżecie Bełchatowa, a także dotacją celową dla Województwa łódzkiego.

Przed nami XLII sesja Rady Miejskiej – na pierwszym posiedzeniu w nowym roku radni zajmą się m.in. ustaleniem całorocznego planu swojej pracy, z podziałem na poszczególne miesiące. W proponowanym harmonogramie znalazły się m.in. przyjęcie Strategii Rozwoju Miasta Bełchatowa na lata 2023 – 2030, debata nad sprawozdaniem z działalności Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej czy raport o stanie oświaty. Sesje będą odbywać się będą raz w miesiącu. Wyjątkiem będzie lipiec, wtedy też zaplanowano przerwę sesyjną.

Jak informuje magistrat w porządku obrad znalazł się również punkt dotyczący udzielenia pomocy finansowej na rzecz Województwa Łódzkiego. Dotacja celowa ma związek z planowaną budową wschodniej obwodnicy Bełchatowa. Początek obrad o godzinie 10:00 w sali herbowej Urzędu Miasta.

źródło: UM w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here