PODZIEL SIĘ

Co się dzieje na stacjach benzynowych w Bełchatowie? E – maila z takim pytaniem otrzymaliśmy na naszą redakcyjną skrzynkę. Do listu załączone były zdjęcia.

Długie kolejki przed stacjami paliw – to najprawdopodobniej reakcja na wojnę na Ukrainie. Otrzymaliśmy zdjęcia od naszych telewidzów z różnych rejonów naszego miasta, gdzie długie kolejki samochodów stoją przed stacjami, aby zatankować benzynę czy olej napędowy.

W mediach społecznościowych Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego możemy przeczytać: Przez ostatnie 3 tyg wzrosła sprzedaż paliw przy granicy zachodniej i południowej. Rafinerie zwiększyły przerób i popyt został zaspokojony. Dziś w kilku dużych miastach oraz na ścianie wschodniej na niektórych stacjach pojawiły się kolejki. Nie ma obaw. Paliw w kraju wystarczy!

Przedstawiciele POPiHN uspokajają Magazyny ropy pełne, w bazach paliw zapasy wystarczą nawet na 3 miesiące, widać dziś lokalnie panikę wśród kierowców, ale firmy transportowe stoją w gotowości do zwiększonej aktywności. Paliwa dla wszystkich wystarczy!

źródło: POPiHN

2 KOMENTARZE

  1. Panikarze, ale już koniec bo od dziś nie będzie można tankować więcej niż zbiornik 50 l. Trzeba jeszcze zrobić porządek tymi stacjami co bezprawnie podwyższają ceny. ORLEN już się tym zajął. Ludzie przestańcie siać panikę

    2

    0
  2. Ja wo ogóle nie zamierzam się ruszać. Jestem w stanie zapłacić nawet 12 PLN/litr. Pajace niech stoją w kolejkach.

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here