PODZIEL SIĘ

Miasto uruchomiło centralne magazyny. Dary dla uchodźców z Ukrainy można dostarczać do trzech punktów. I tu ważny apel do osób, które przyjęły do siebie uchodźców z Ukrainy – osoby te proszone są o kontakt z Miejskim Zespołem Zarządzania Kryzysowego.

W Bełchatowie mieszkańcy mogą przekazywać dary do punktów zorganizowanych przez miasto: w Szkole Podstawowej nr 5 w Grocholicach oraz w Gwarku na osiedlu Dolnośląskim.  Działają one w godz. 16:00-18:00. 

Dary można także dostarczać do Urzędu Miasta Bełchatowa (ul. Kościuszki 1 budynek B) w godzinach jego pracy (poniedziałek, środa, czwartek 7:30-15:30, wtorek 8:00-18:00, piątek 7:30-13:30).

Z miejskich magazynów paczki będą przewożone dalej tj. do magazynu powiatowego i wojewódzkiego skąd trafią do potrzebujących.

Osoby, które przyjęły do siebie uchodźców z Ukrainy proszone są o kontakt z Miejskim Zespołem Zarządzania Kryzysowego. Wszystko po to, by jak najszybciej mógł się z Państwem skontaktować pracownik MOPS-u, który wesprze i pomoże załatwić kolejne formalności.

źródło: UM w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here