PODZIEL SIĘ

Zapraszamy na koncert wsparcia dla Agnieszki Domańskiej. 26 marca w MOK-u w Piotrkowie Trybunalskim zagrają dla Niej piotrkowskie formacje Rail, Felocai i Archidea oraz bełchatowska grupa Thrudy. Biletem wstępu na koncert będą cegiełki na rzecz dalszego leczenia onkologicznego i immunologicznego Agnieszki.

Agnieszka ma 40 lat i jest mamą 8-letniej Poli. Od 4 lat zmaga się z chorobą nowotworową. Jak sama mówi:
„Kiedy w 2018 roku dowiedziałam się, że mam nowotwór złośliwy piersi, mój świat kompletnie runął. Dwa lata później przerzuty miałam już w całym układzie kostnym. Konieczna też była operacja wycięcia jajników, w których też były przerzuty. Stanęłam z wielką determinacją i ogromnym zaangażowaniem do walki, ponieważ samotnie wychowuję córkę. Zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby zobaczyć, jak dorasta moje jedyne dziecko.”

I tak właśnie jest. Agnieszka nadal dzielnie walczy. Przechodzi przez kolejne chemioterapie, naświetlania, terapie hormonalne oraz terapie immunologiczne wzmacniające mocno osłabiony organizm. Niestety ich koszt przerasta możliwości finansowe Agnieszki. Dlatego też, by je kontynuować, potrzebuje naszego wsparcia i ten koncert jest właśnie po to, byśmy spotkali się dla Agnieszki, dodali Jej sił, umocnili w nadziei, zebrali pieniądze, dzięki którym będzie mogło się spełniać Jej pragnienie życia i marzenia, z których nie rezygnuje, mówiąc:
„Wciąż wierzę, że jeszcze dużo dobrego przede mną, że wychowam Polę na dobrą i szczęśliwą kobietę, że stworzę dom, że będę chodzić boso po trawie, z gromadką zwierzaków wokół, szczęśliwa i zdrowa…”

Koncert „Dla Agnieszki” odbędzie się 26. marca 2022 o godzinie 18 w sali widowiskowej MOK w Piotrkowie Trybunalskim przy al. 3 Maja 12.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here