PODZIEL SIĘ

Masz w planach wymianę starego pieca lub ocieplenie domu – skorzystaj z programu Czyste Powietrze. Magistrat zaprasza na spotkanie w ramach którego będzie można uzyskać kompleksową informację na temat programu oraz zasad udzielania dofinansowania. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 29 marca. Chęć udziału należy wcześniej zgłosić telefonicznie.

Czyste Powietrze to program, którego głównym założeniem jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych. Każdy kto zgłosi swój akces do programu będzie mógł uzyskać dofinansowanie na wymianę starych kotłów na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła. Dotacje przyznawane są także na przeprowadzenie niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku.

Z myślą o mieszkańcach zainteresowanych udziałem w programie, w bełchatowskim Urzędzie Miasta zostanie zorganizowane bezpłatne spotkanie informacyjne. Pracownicy Zespołu ds. Rozwoju Miasta przedstawią i omówią główne cele i założenia programu. Ponadto pomogą wypełnić odpowiednie wnioski i dokumenty.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 29 marca, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta przy ul. Kościuszki 15. Początek o godz. 16:00. Bełchatowianie, którzy chcą wziąć w nim udział, mogą już się zapisywać telefonicznie pod numerem 44 733 51 44.

źródło: UM w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here