PODZIEL SIĘ

Dzięki reakcji przypadkowych świadków, kompletnie pijany 45-latek został wyeliminowany z ruchu. Zgłaszających zaniepokoił tor jazdy forda, dlatego postanowili uniemożliwić kierowcy dalszą jazdę. Badanie przeprowadzone przez policjantów wykazało w jego organizmie 3 promile alkoholu. Świadkom tego zdarzenia serdecznie dziękujemy za reakcję i godną naśladowania postawę.

Do zdarzenia doszło 27 marca 2022 roku, przed godziną 17.00 w miejscowości Gadki. Dyżurny bełchatowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że został tam ujęty nietrzeźwy kierowca forda. Skierowani na miejsce zdarzenia policjanci zastali zgłaszających oraz mężczyznę wskazanego jako kierującego fordem. Świadkowie zdarzenia oświadczyli, że przejeżdżając między miejscowościami Gadki i Kobyłki zwrócili uwagę na osobówkę, której tor jazdy sugerował, że kierowca jest pijany. Ford jechał „wężykiem”, od prawej do lewej krawędzi jezdni. Nagle wjechał na pobocze, a kiedy nie mógł się z niego wydostać, kierowca wyszedł z auta. Chwiejny krok mężczyzny jednoznacznie wskazywał, że jest kompletnie pijany. Świadkowie wezwali policję.

Ostatecznie badanie na zawartość alkoholu przeprowadzone przez mundurowych potwierdziło, iż kierujący fordem jest nietrzeźwy. 45-letni mieszkaniec powiatu bełchatowskiego miał w organizmie 3 promile alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Teraz grozi mu kara grzywny, zakaz kierowania pojazdami oraz kara pozbawienia wolności nawet do 2 lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here