PODZIEL SIĘ

Liczba nowych zakażeń koronawirusem w Polsce w porównaniu z wczoraj zdecydowanie wzrosła, to dziś 1623 przypadków – podało Ministerstwo Zdrowia. Jak sytuacja przedstawia się w powiecie bełchatowskim?

Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że w ciągu minionej doby w powiecie bełchatowskim 1 osoba otrzymała pozytywny wynik testu na koronawirusa. Nie ma osób objętych kwarantanną. Jak podaje rządowa strona minionej doby wykonano 43 testy, 1 wskazał wynik pozytywny.

W województwie łódzkim jest 96 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów. 4 osoby zmarły, posiadały one choroby współistniejące z COVID-19. Liczba osób objętych kwarantanną wynosi 0, natomiast liczba wykonanych testów 1173 z czego 103 osoby otrzymały wynik pozytywny.

W całej Polsce natomiast mamy 1623 potwierdzonych przypadków zakażenia, nowych zakażeń odnotowano 1480, natomiast ponownych zakażeń – 143. Liczba przypadków śmiertelnych – 61. Z powodu COVID-19 zmarło 14 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 47 osób.

źródło: gov.pl dane: 12.04.2022

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here