PODZIEL SIĘ

Liczba nowych zakażeń koronawirusem w Polsce to dziś 1269 przypadków – podało Ministerstwo Zdrowia. Jak sytuacja przedstawia się w powiecie bełchatowskim?

Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że w ciągu minionej doby w powiecie bełchatowskim nie odnotowano osób z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa. Nie ma też osób objętych kwarantanną. Jak podaje rządowa strona minionej doby wykonano 28 testów, żaden z nich nie wskazał wyniku pozytywnego.

W województwie łódzkim jest 98 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów. 5 osób zmarło, 1 posiadała choroby współistniejące z COVID-19, natomiast 4 wyłącznie z powodu COVID-19. Liczba osób objętych kwarantanną wynosi 0, natomiast liczba wykonanych testów 1203 z czego 133 osoby otrzymały wynik pozytywny.

W całej Polsce natomiast mamy 1269 potwierdzonych przypadków zakażenia, nowych zakażeń odnotowano 1154, natomiast ponownych zakażeń – 115. Liczba przypadków śmiertelnych – 40. Z powodu COVID-19 zmarło 10 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 30 osób.

źródło: gov.pl dane: 13.04.2022

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here