PODZIEL SIĘ

Podopieczni szkół podstawowych z terenu powiatu bełchatowskiego stanęli do rywalizacji w eliminacjach powiatowych „Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”. Szkolne drużyny, pod okiem policjantów, rywalizowały ze sobą o miano najlepszych w zakresie wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Tegoroczna odsłonę „Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym” zorganizowano w auli Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie.

Uczniowie musieli wykazać się wiedzą w zakresie znajomości przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się pod drodze, szczególnie tych dotyczących niechronionych uczestników ruchu drogowego, obowiązujących zarówno pieszego jak i rowerzysty.

Triumfatorami tegorocznego turnieju w zawodach drużynowych na szczeblu powiatowym, w pierwszej grupie wiekowej zostali uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kurnosie Drugim, natomiast w drugiej grupie wiekowej uczniowie z Zespółu Szkolno-Przedszkolnego w Dobrzelowie. Zwycięzcy turnieju będą reprezentować powiat bełchatowski w edycji na szczeblu wojewódzkim.

źródło: KPP w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here