PODZIEL SIĘ

Nieco ponad 250 zawodników stanęło na starcie czwartej edycji Bełchatowskiego Biegu Nocnego. Wszyscy, którzy ukończyli 10-kilometrową trasę otrzymali pamiątkowe medale, a zwycięzcy poszczególnych kategorii – nagrody.

Kolejny raz bełchatowianie potwierdzili swoją miłość do biegania i licznie stawili się na starcie 4. edycji bełchatowskiego biegu nocnego, który zorganizowano w miniony weekend.

Bełchatowski Bieg Nocny to jedna z większych imprez w kalendarzu miejskich wydarzeń sportowych. Organizatorzy biegu zapewnili startującym idealne warunki do pobicia swoich rekordów życiowych.

Start i meta usytuowane były na Placu Narutowicza. Finalnie na linii startu pojawiło się 200 mężczyzn i 65 kobiet. Trasa biegu liczyła 10 kilometrów i prowadziła z placu Narutowicza w kierunku Dobiecina.

Najszybciej linie mety przekroczył Sylwester Lepiarz z czasem 00:30:51s. Drugi na mecie zameldował się Tomasz Biskupski z miejscowości Suków, trzeci był Piotr Jaśtal z Domaszowic. W kategorii Open Kobiet pierwsza na metę wbiegła Sabina Jarząbek z czasem 34:36

W gronie bełchatowskich biegaczy najszybszy był Tomasz Owczarek, a jeśli chodzi o kobiety – najlepiej pobiegła Sylwia Hałaczkiewicz.

Każdy uczestnik 4. Bełchatowskiego Biegu Nocnego otrzymał po regulaminowym ukończeniu zmagań pamiątkowy medal. Najlepsi biegacze w poszczególnych kategoriach zostali nagrodzeni statuetkami oraz nagrodami finansowymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here