PODZIEL SIĘ

Mężczyzna przebywając na terenie jednego z bełchatowskich parków postanowił nieco zmienić ustawienie koszy na śmieci – zmiany te były na tyle – mówiąc delikatnie – niekorzystne, że szybko zostały zgłoszone służbom miejskim.

Do tego niecodziennego zdarzenia doszło na terenie parku Olszewskich. Tam też, 40-letni mężczyzna postanowił zreorganizować miejską przestrzeń.

Jak mówi Piotr Barasiński, komendant Straży Miejskiej w Bełchatowie, dyżurny naszej jednostki otrzymał zgłoszenie dotyczące agresywnego, pobudzonego mężczyzny w Parku „Olszewskich”, który wrzucał metalowe wkłady koszy na śmieci do pobliskiej rzeki. Skierowany natychmiast patrol staży miejskiej ustalił sprawcę chuligańskiego zachowania. Okazał się nim 40 letni mieszkaniec Bełchatowa. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł, przeprosił za swoje zachowanie oraz uprzątnął zanieczyszczenia w obecności patrolu.

Gdyby nie szybka interwencja przypadkowego świadka zdarzenia nie wiadomo jak ostatecznie mogłaby zakończyć się ta sprawa. Strażnicy dziękują za szybkie zgłoszenie tego incydentu.

Warto przypomnieć, że telefon straży miejskiej działa całodobowo – numer alarmowy to 986.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here