PODZIEL SIĘ

„Zobacz więcej” – to wyjątkowy projekt fotograficzny, który w sobotę zawita do Bełchatowa. Jego bohaterkami będą kobiety – mieszkanki naszego miasta, które borykają się z chorobą nowotworową. O szczegółach projektu opowiedziała nam Urszula Smolarz, koordynatorka akcji w naszym mieście.

Jest to szósty przystanek z dwunastu miast w Polsce i mam nadzieje, że będzie to w Bełchatowie wielkie wydarzenie. Projekt ten miał ruszyć dwa lata temu ale przez pandemię trzeba było go przełożyć. Ten projekt ma za zadanie pokazać jak ważną rolę odgrywa szacunek do drugiego człowieka, jak radzić sobie z chorobą, jak się otworzyć na innych ludzi, żeby nie widzieć w człowieku tylko choroby, ale innego człowieka. Dlatego tez w sobotę, 21 maja, w ramach projektu w różnych częściach Bełchatowa będzie można spotkać ubrane w białe koszule kobiety, które będą pozować do zdjęć – mówi Urszula Smolarz, koordynatorka akcji w naszym mieście. 

Finalnie stworzony zostanie unikatowy kalendarz, w którym każde miasto będzie miało swój miesiąc i będzie na nich widać siłę i piękno kobiet  – podsumowuje Urszula Smolarz.

Więcej w materiale video.

zdjęcie: „Zobacz więcej”/facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here