PODZIEL SIĘ

W Spale rozpoczęło się już zgrupowanie reprezentacji Polski, która w tym sezonie będzie walczyła w ważnych imprezach. Do biało-czerwonej drużyny dołączyli także siatkarze PGE Skry Bełchatów.

Do kadry powołani zostali środkowi Karol Kłos i Mateusz Bieniek oraz rozgrywający Grzegorz Łomacz. Ponadto w sztabie szkoleniowym kadry znalazł się Tomasz Pieczko, fizjoterapeuta PGE Skry. Cała czwórka będzie miała okazję bronić biało-czerwonych barw przez cały sezon reprezentacyjny.

Jako pierwszy na zgrupowanie w Spale dołączył Pieczko, który rozpoczął pracę z reprezentantami. Nieco dłuższe wakacje mieli Kłos i Łomacz, ale oni również dołączyli już do swoich kadrowych kolegów. Od środy z reprezentacją Polski trenuje również Bieniek.

– Cieszę się, że kolejny trener reprezentacji widzi mnie w niej. Ciężko na to pracuję. Mam nadzieję, że przed nami owocne lato – komentuje Bieniek, który rozegrał znakomity sezon w PGE Skrze i zyskał uznanie selekcjonera Nikoli Grbicia.

W tym sezonie reprezentacyjnym kadrowicze będą mieli okazję gry w Lidze Narodów, mistrzostwach świata oraz Memoriale Huberta Jerzego Wagnera.

źródło: PGE Skra Bełchatów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here