PODZIEL SIĘ

PGE Skra Bełchatów ma nowego trenera. Został nim Joel Banks, 47-letni Brytyjczyk, były szkoleniowiec m.in. Noliko Maaseik, z którym zdobył dwa mistrzostwa Belgii.

Możliwość prowadzenia PGE Skry Bełchatów to dla mnie coś fantastycznego. Jestem bardzo podekscytowany możliwością pracy w PlusLidze, ale szczególnie tym, że będzie to właśnie PGE Skra Bełchatów. To uznana marka, znana w całej siatkarskiej Europie, z bogatą tradycją i licznymi sukcesami zarówno w krajowej lidze, jak i europejskich pucharach. To dla mnie wielkie wyzwanie, ale też coś, czego bez wątpienia szukałem. Nie mogę się doczekać rozpoczęcia pracy w Bełchatowie – powiedział Joel Banks.

– Zdecydowaliśmy się postawić na trenera, który z jednej strony wniesie do klubu świeżą energię i nowe spojrzenie, a z drugiej – posiada odpowiednie doświadczenie, by przygotować zespół do długiego, wymagającego sezonu. Joel Banks ma na koncie wiele lat pracy w Belgii, dwa mistrzostwa kraju z Noliko, regularną grę w Lidze Mistrzów i pracę z reprezentacją Finlandii, a jednocześnie jest człowiekiem bardzo ambitnym i głodnym sukcesu. Przed nowym sezonem stawiamy sobie wysokie cele i chcemy dążyć do nich razem z trenerem Banksem – dodał Konrad Piechocki, prezes PGE Skry Bełchatów.

źródło: PGE Skra Bełchatów

zdjęcie: archiwum

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here