PODZIEL SIĘ

„Łódzkie Centrum Postcovidowe” to program rehabilitacji skierowany do osób, które przeszły zakażenie koronwirusem. By uczestniczyć w programie wystarczy się zgłosić.

Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II zaprasza mieszkańców województwa łódzkiego, którzy przebyli COVID-19, do uczestnictwa w regionalnym programie rehabilitacji „Łódzkie Centrum Postcovidowe”. W ramach programu pacjenci będą mogli skorzystać m.in. z konsultacji lekarskich, specjalistycznych badań, rehabilitacji.

Z programu skorzystać mogą osoby, które przechorowały COVID-19 i nie korzystały do tej pory z innej formy rehabilitacji postcovidowej finansowanej ze środków publicznych.

Udział jest bezpłatny – w całości finansowany jest on z środków UE i BP.

Osoby, które chciałby skorzystać z takiej pomocy, muszą się najpierw zgłosić. Projekt podzielony jest na etapy. Pierwszy to kwalifikacja uczestnika, drugi etap to ocena wyników i badań, trzeci etap to rehabilitacja, a czwarty związany będzie z analizą wyników.

Zapisy przyjmowane są telefonicznie w godz. 9:00-15:00 lub mailowo mogą się rejestrować w dwóch miejscach przez:

  • Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy Centrum Profilaktyczno – Lecznicze w Łodzi: tel. 42 27 21 914 lub 505 511 566, email: lcp@wompcpl.eu
  • Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pabian-Med w Pabianicach: tel. 42 22 55 455 lub 500-080-610, email: pabianmed@pabianmed.pl

Szpital w Bełchatowie służy pomocą pod numerem telefonu: 44 63 58 245.

źródło; UM w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here