PODZIEL SIĘ

O tym że Bełchatów ma silną reprezentacje w nordic walking potwierdzająca ostatnie sukcesy -przedstawiciele bełchatowskiego Klubu Sportowego Nordic Walking zostali drużynowymi Mistrzami Świata.

Bełchatowianie świetnie zaprezentowali się także indywidualne, z zawodów w Kopalinie przywieźli dwa srebrne i jeden brązowy krążek.

Krzysztof Marczak wywalczył III miejsce i brąz w kategorii wiekowej M60 na dystansie 10 km, Agnieszka Kawętek w kat. K50 zdobyła srebro na dystansie 10 km, Anna Motyl wywalczyła także srebro w kategorii wiekowej K50 na 5 km.

Członkom Klubu Sportowego Nordic Walking Bełchatów gratulujemy sukcesu i życzymy świetnej formy podczas kolejnego startu.