PODZIEL SIĘ

Dmuchańce, gry i zabawy, zajęcia plastyczne, konkursy i loteria fantowa – za nami kolejna odsłona Osiedlowego Lata w mieście. Tym razem animatorzy zagościli na osiedlu Żołnierzy POW.

Pogoda dopisała – atrakcji nie brakowało. Każdy kto pojawił się na placu przy Szkole Podstawowej nr 3 znalazł coś dla siebie.

Specjalnie z myślą o miłośnikach piłki nożnej przygotowano mini boisko piłkarskie, nie zabrakło także kolorowych baniek mydlanych. Głodni wiedzy mogli porozmawiać z leśnikami o gospodarce leśnej czy dowiedzieć się czegoś więcej o pracy leśnika. Każdy chętny mógł także sprawdzić swoją wiedzę z zakresu rozpoznawania tropów zwierząt. Odróżnienie ich od poszczególnych gatunków zwierząt może stanowić nie lada wyzwanie.

Na osiedlowym lecie zagościło także stoisko Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej – miłośnicy książek mogli znaleźć czytelnicze perełki i zakupić je w atrakcyjnych cenach. Nie zabrakło także zajęć plastycznych, w trakcie których milusińscy wyklejali obrazki z kolorowych nasion.

Do końca sierpnia „Osiedlowe lato w mieście” zagości jeszcze w trzech rejonach Bełchatowa. 14 sierpnia animatorzy pojawią się na teren obiektu bełchatowskiego Strzelca, tydzień później natomiast na osiedlu Przytorze. Cykl wakacyjnych spotkań zakończy się 4 września na terenie parafii na osiedlu Dolnośląskim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here