PODZIEL SIĘ

Bełchatowski MOPS przyjmuje już wnioski o wypłatę dodatku węglowego. Do kiedy trzeba składać wnioski? I o czym warto pamiętać?

Mieszkańcy Bełchatowa wypełniony wniosek muszą złożyć w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bełchatowie przy ul. Dąbrowskiego 2 w pokoju nr 12. Pracownicy są dostępni w godz.: 8:00-15:00 w poniedziałki, środy, czwartki, piątki, zaś we wtorki w godz. 8:00-16:30.

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy pod numerem telefonu: 44 635 28 80.

Wnioski opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub uwierzytelnione z wykorzystaniem profilu zaufanego można również składać za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Trzeba pamiętać, że wszystkie potrzebne dokumenty trzeba założyć do 30 listopada br. Wnioski dostarczone po tym terminie nie będą rozpatrywane. Formularz, jaki trzeba wypełnić i złożyć, można pobrać bezpośrednio w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

źródło: UM w Bełchatowie

1 KOMENTARZ

  1. Fatalnie przygotowana pomoc, środki zamiast kierować najuboższym znowu wyrzucane są” z helikoptera”. Handlarze już się cieszą ba na max podniosą cenę węgla a nasz niby rząd w telewizji będzie się chwalił że przecież pomogliśmy.

    1

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here