PODZIEL SIĘ

22-letni mieszkaniec powiatu bełchatowskiego zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w znak drogowy, a następnie w drzewo. Na skutek odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu.

Do zdarzenia doszło 21 sierpnia 2022 roku około 2:30 w nocy na drodze wojewódzkiej nr 483 w miejscowości Kolonia Chabielice w gminie Szczerców. Z ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Seat Leon, 22-letni mieszkaniec powiatu bełchatowskiego, z niewyjaśnionych na ten moment przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w znak drogowy, a następnie w drzewo. O wypadku poinformowali przypadkowi świadkowie, którzy przejeżdżając zauważyli auto rozbite na drzewie. Natychmiast powiadomili oni służby ratunkowe. Mężczyzna został przewieziony do bełchatowskiego szpitala. Niestety pomimo wysiłków lekarzy kierowca seata zmarł na skutek odniesionych obrażeń. Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca wypadku drogowego oraz pojazdu, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Samochód został zabezpieczony do dalszych czynności. Okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku drogowego pod nadzorem prokuratora wyjaśniają bełchatowscy policjanci.

Policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności i przestrzeganie obowiązujących przepisów. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drogach zależny przede wszystkim od nas samych. Rozsądek, wyobraźnia, przewidywanie zagrożenia, trzeźwość za kierownicą, ścisłe stosowanie się do obowiązujących przepisów prawa w ruchu drogowym to gwarancja bezpiecznej podróży.

źródło: nadkom. Iwona Kaszewska/ KPP w Bełchatowie

zdjęcie: KPP w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here