PODZIEL SIĘ

W ostatni sierpniowy weekend PGE Skra Bełchatów rozegra mecz sparingowe przed nowym sezonem PlusLigi. Bełchatowianie wezmą udział w rozgrywanym w Toruniu Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Od początku sierpnia siatkarze PGE Skry przygotowują się do inauguracji rozgrywek ligowych sezonu 2022/2023 PlusLigi. W pierwszych tygodniach sierpnia zespół prowadzili asystenci trenera: Michał Bąkiewicz oraz Radosław Kolanek. W poniedziałek do Bełchatowa – po wywalczeniu z reprezentacją Finlandii awansu do mistrzostw Europy 2023 – przyjechał trener Joel Banks.

W weekend siatkarze PGE Skry – już pod wodzą Joela Banksa – rozegrają pierwszy sparingowy turniej. W piątek i w sobotę w Toruniu odbędzie się Turniej o Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Oprócz gospodarzy – zespołu CUK Anioły Toruń – oraz PGE Skry, w turnieju wezmą udział BAS Białystok i Legia Warszawa. Rywalem bełchatowian w meczu półfinałowym w piątek o godz. 20:00 będzie drużyna gospodarzy. Zwycięzca tego spotkania zagra w sobotnim finale.

źródło: PGE Skra Bełchatów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here