PODZIEL SIĘ

„Segregacja to dobra re:akcja” – bełchatowski magistrat zaprasza na piknik ekologiczny. W programie wydarzenia kreatywne warsztaty, stoiska z rękodziełem, porady dietetyka i teatr dla najmłodszych.

Na błoniach w parku Olszewskich będzie można wziąć udział w licznych warsztatach kreatywnych, skierowanych zarówno do młodszych bełchatowian, jak i nieco starszych. Ich uczestnicy dowiedzą się, jak zrobić las w słoiku, wykonają recyklingowe lampiony i obrazy z nakrętek, dowiedzą się również, jak powstaje papier. Przewidziano również zabawy z ekorobotami, a harcerze z Hufca ZHP Reduta zaproszą do swojego obozowiska.

Najmłodszych bełchatowian, organizatorzy wydarzenia zapraszają na interaktywny spektakl muzyczno-taneczny Teatru w Ruchu pt. „Przygody Zefirka i Spółki – w krainie żywiołów”.

Nie zabraknie także typowo piknikowych atrakcji, jak dmuchańców, magicznych baniek mydlanych czy gier wielkoformatowych. Ponadto będzie można nauczyć się chodzenia z kijkami i porozmawiać z dietetykiem. Dodatkowo na stoisku z rękodziełem artystycznym będzie można kupić makramy, naturalne mydła i sole do kąpieli oraz karmniki dla ptaków.

Piknik ekologiczny „Segregacja to dobra re:akcja” rozpocznie się o godz. 15:00. Zabawę w parku za Muzeum Regionalnym zaplanowano do godz. 19:00.

źródło: UM w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here