PODZIEL SIĘ

Warsztaty plastyczne i florystyczne, gry i zabawy z nagrodami, do tego dmuchańce, fotobudka a wszystko w miłych okolicznościach przyrody – tak w skrócie można opisać to co działo się na pikniku rodzinnym „Czas w las” w Szkółce Leśnej Borowiny.

Nadleśnictwo Bełchatów kolejny raz zaprosiło mieszkańców do lasu – w szkółce leśnej Borowiny zorganizowano rodzinny piknik.

W pięknych okolicznościach przyrody pracownicy nadleśnictwa opowiadali o swojej pracy, o lesie i zwierzętach w nim żyjących.

W ramach wydarzenia chętni mogli wziąć udział w rodzinnej grze terenowej a także turnieju łuczniczym dla dzieci i dorosłych. Na stoisku Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie można było spróbować swoich sił pokonując tor przeszkód z założonymi alkogoglami, obejrzeć oznakowany radiowóz i porozmawiać z policjantami na temat ich codziennej służby. O swojej pracy opowiadali także strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Bełchatowa. Nie zabrakło także warsztatów plastycznych i florystycznych, zabaw z nagrodami i dmuchańców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here