PODZIEL SIĘ

Za nami XII Piknik rodzinny z GKS Bełchatów. W programie nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych kibiców a także prezentacji wszystkich sekcji i grup Akademii GKS Bełchatów.

W miniony piątek plac Narutowicza wypełnił się „biało-zielono-czarnymi” barwami a wszystko w ramach XII edycji Pikniku Rodzinnego z GKS Bełchatów. Najmłodsi kibice spędzili miło i aktywnie czas – przygotowano dla nich wiele atrakcji od dmuchanych zjeżdżalni, gry w piłkę na mini boisku po watę cukrową i popcorn. Fani „Brunatnej” drużyny zaopatrywali najmłodszych w szkolne gadżety.

Punktem kulminacyjnym pikniku była oczywiście tradycyjna prezentacja pierwszej drużyny , poprzedzona prezentacją poszczególnych roczników sekcji piłkarskiej oraz sekcji zapasów. Na scenie pojawił się także Krzysztof Brezyna, brązowy medalista Mistrzostw Polski w tenisie na wózkach – reprezentant Akademii GKS Bełchatów. Warto dodać, że Akademia GKS Bełchatów prowadzi także piłkarską sekcję dziewcząt.

Po prezentacji piłkarskich drużyn młodzieżowych, na scenę wyszła seniorska drużyna Akademii GKS Bełchatów prowadzona przez trenera Bogdana Jóźwiaka.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze” i ośrodek Kibice Razem GKS Bełchatów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here