PODZIEL SIĘ

Rehabilitacja społeczno-zawodowa i aktywność zawodowa osób niepełnosprawnych m.in te zagadnienia poruszano podczas kolejnej odsłony konferencji naukowo-szkoleniowej „Jesteśmy” w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym.

Na konferencję zaproszono kilkadziesiąt osób związanych zawodowo z tematyką wsparcia osób z niepełnosprawnością. Wśród nich znaleźli się nauczyciele, pedagodzy i opiekunowie. „Aktywni zawodowo, niezależni życiowo” – to tytuł konferencji naukowo szkoleniowej z cyklu „Jesteśmy” którą zorganizowano w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym.

Uczestnicy konferencji rozmawiali o metodach prowadzenia rehabilitacji społecznej i zawodowej oraz aktywizacji osób niepełnosprawnych na rynku pracy.

Wydarzeniu towarzyszyły warsztaty. Jakub Wolski uczestnik programu Hell’s Kitchen zaprosił uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy na warsztaty kulinarne, przedstawicielki Stowarzyszenia Amazonek z Bełchatowa prowadziły warsztaty plastyczne natomiast Katarzyna Leder z TPD – Oddział Powiatowy Warsztat Terapii Zajęciowej w Bełchatowie zaprosiła na warsztaty ogrodnicze.

Konferencje zorganizowano pod honorowym patronatem Łódzkiego Kuratora Oświaty i Starosty Bełchatowskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here