PODZIEL SIĘ

Opracowanie kierunków rozwojowych, kluczowych dla transformacji regionu to główne założenie projektu „Transformacja a rozwój gospodarczy regionu”. Za nami drugie spotkanie – tym razem w formie warsztatów.

Za nami kolejne spotkanie z cyklu „Transformacja a rozwój gospodarczy regionu” realizowane przez Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny, którego patronem jest PGE GiEK S.A.

Tematem przewodnim drugiego z cyklu trzech spotkań było „Znaczenie energetyki konwencjonalnej w kontekście ryzyk zewnętrznych”. Tym razem spotkanie miało formę warsztatów w których uczestniczyli m.in. radni, przedstawiciele urzędu marszałkowskiego, Urzędu Miasta Bełchatowa oraz instytucji, spółek.

Jak zaznaczają organizatorzy spotkania, w ramach projektu wykorzystane zostaną metody, techniki i narzędzia badawcze, pozwalające na wypracowanie rekomendacji kierunków rozwojowych oczekiwanych m.in. przez społeczności lokalne. Działania te pozwolą na wypracowanie realnych potrzeb wszystkich grup docelowych, które zostaną zebrane w Raporcie końcowym. Kolejne spotkanie w ramach projektu w listopadzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here