PODZIEL SIĘ

10 listopada 2022 roku o godzinie 13.00 na hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 2 im. Polskich Noblistów w Pajęcznie odbędą się pokazy testów sprawnościowych. Każdy chętny do służby w policji oraz straży pożarnej może się sprawdzić, poćwiczyć wykonanie policyjnych i strażackich testów sprawnościowych. Przedstawiciele pajęczańskiej policji oraz straży pożarnej omówią i zaprezentują ich wykonanie oraz będą korygować błędy tym, którzy podejmą wyzwanie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie oraz Komenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie pod hasłem „Kariera w mundurze” zapraszają uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz wszystkich chętnych do służby w policji oraz straży pożarnej na pokazowe testy sprawnościowe.

Test sprawności fizycznej to jeden z etapów postępowania kwalifikacyjnego przy przyjęciu do policji oraz straży pożarnej. W policyjnym naborze polega on na pokonaniu toru przeszkód natomiast, aby zostać zawodowym strażakiem należy zmierzyć się z trzema konkurencjami – podciąganiem na drążku, biegiem po kopercie oraz beep testem (próba wydolnościowa). To wszystko będziecie mieli Państwo szanse zobaczyć już 10 listopada. To świetna okazja dla przyszłych kandydatów, którzy zamierzają w przyszłości założyć mundur. Będą oni mieć możliwość sprawdzić swoją kondycje fizyczną na policyjnym torze przeszkód oraz na poszczególnych konkurencjach testu sprawnościowego obowiązującego przy rekrutacji do Państwowej Straży Pożarnej. Wszystko po to, aby już na właściwym egzaminie skutecznie poradzić sobie z tym etapem kwalifikacyjnym. Chcesz nosić mundur – zacznij działać! Robimy to dla Was. Zapraszamy! Szczegółowe informacje spotkania uzyskacie pod nr tel. 723 694 581 oraz 693 077 995.

Wymagany strój i obuwie sportowe od osób, które podejmą wyzwanie i zmierzą się z testami sprawnościowymi.

źródło: KPP w Bełchatowie/mł. asp. Wioletta Mielczarek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here