PODZIEL SIĘ

Kibice PGE Skry Bełchatów apelują o stanie murem za drużyną oraz wiarę, że wszelkie problemy zostaną przezwyciężone. Na facebookowym koncie Klubu Kibica zamieszczono wymowny wpis.

W meczu 7. kolejki PlusLigi PGE Skra Bełchatów przegrała na wyjeździe z Barkomem Każany Lwów 2:3. Taki wynik wzbudził niemałą sensację, dla zespołu z Ukrainy była to pierwsza wygrana w tym sezonie. Co zatem dzieje się w drużynie żółto czarnych?

Po przegranym meczu Klub Kibica zamieścił wymowny wpis na swoim facebookowym koncie:

„Każdego z kibiców niepokoi, gdy jego drużyna przegrywa kolejny mecz z rzędu…
Gdy, w dodatku, przegrywa w słabym stylu, może to budzić w kibicach złość czy rozczarowanie. Jednak łatwo jest krytykować innych, gdy nie mogą się oni bronić. Publiczne wylanie żalu na internetowym forum zdaje się poprawiać wielu osobom nastrój i buduje ich poczucie wyższości. Od lat powtarzane frazesy pt. „kto musi odejść” przewijają się cyklicznie, jako recepta na wszystkie problemy.

Jednak – szanowni kibice i „sympatycy” – musicie zdać sobie sprawę, że nie znacie całej sytuacji oraz wielu zależności mających wpływ zarówno na skład jak i formę drużyny. Stanowisko obserwatora z zewnątrz jest z założenia oparte na niepełnych informacjach.

My, jako Klub Kibica, mamy szerszy, choć z pewnością również nie stuprocentowy, ogląd sytuacji. W sport mieszana jest polityka, co budzi nasz sprzeciw i niepokój. Jednak naszą główną rolą, jako Klubu Kibica PGE Skra Bełchatów, jest przede wszystkich stanie murem za drużyną oraz wiara, że wszelkie problemy zostaną przezwyciężone. Dlatego zapewniamy, że Klub Kibica pojawi się na każdym meczu Skry Bełchatów wspierając ze wszystkich sił naszą drużynę!

Może -zamiast krytykowania Nas- zapraszamy wszystkich do wstąpienia w nasze szeregi albo przyjścia na mecz i wspierania dopingiem naszej drużyny!”

Przedstawiciele Klubu Kibica podkreślają, że wszelkie działania mają na celu wyłącznie dobro drużyny, jej rozwój i perspektywy.

Kolejny mecz bełchatowianie rozegrają 4 listopada ze Ślepskiem Malow Suwałki.

3 KOMENTARZE

  1. z Aluronem lanie,Nysą prawie lanie,z politechniką klęska,z resovią.z ukraincami,z Suwałkami to samo .co robi libero i trener w tej drużynie

    3

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here