PODZIEL SIĘ

Na kolejny koncert zaprasza Kultura Na Boku. Tym razem na scenie wystąpi Sienia – artystka, która śpiewa, rapuje, gra na gitarze, loopuje, beatboxuje, komponuje, pisze.

Wyróżnia ją oryginalność, chwytliwe melodie oraz niebywała dbałość o teksty. W piosenkach porusza tematy, które ją bolą, frustrują, dotykają i interesują. Jej twórczość doceniono na kilku międzynarodowych i kilkunastu ogólnopolskich festiwalach piosenki autorskiej. Między innymi dwukrotnie zdobyła nagrodę „Dla największej osobowości” podczas 39. i 40. Spotkań Młodych Autorów i Kompozytorów Piosenki „SMAK” im. Jonasza Kofty w Myśliborzu, oprócz tego znalazła się w Złotej Piątce oraz otrzymała Kryształowy Kamerton – nagrodę Związku Polskich Autorów i Kompozytorów na 36. Międzynarodowym Festiwalu Bardów OPPA. Na scenie będzie towarzyszyć jej Szoszana Rogala, która z pomocą klawiszy wypełnia muzykę Sieni elektronicznymi aranżacjami.

Na koncert w gościnnym salonie Kultury Na Boku organizatorzy oraz artystka zapraszają 18 grudnia na godzinę 19.00. Salon Kultury Na Boku ulica Kościuszki 4. Wstęp jak zawsze z hojności serca.

źródło: Kultura Na Boku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here