PODZIEL SIĘ

Braterski duet w rękach policji. Bełchatowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy trudnili się przestępczym procederem. Teraz grozi im do 5 lat więzienia.

Intensywne działania policjantów wydziału kryminalnego bełchatowskiej komendy doprowadziły do wytypowania oraz zatrzymania 25-latka, który w grudniu 2022 roku, ze swojego zakładu pracy kradł baterie akumulatorowe. Jak się okazało w procederze tym pomagał mu 29-letni brat, który skradzione baterie sprzedawał w Internecie. 23 grudnia 2022 roku bełchatowscy kryminalni podczas przeszukania  mieszkania, ujawnili 26 sztuk baterii akumulatorowych oraz 5 sztuk ogniw akumulatorowych. Wartość skradzionych przedmiotów to ponad 33 tysiące złotych. Obaj podejrzewani przyznali się do czynu. Mieszkańcy powiatu pajęczańskiego zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Jeden z nich usłyszał zarzut kradzieży, natomiast drugi odpowie za paserstwo. Przestępstwa te zagrożone są karą do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP w Bełchatowie – mł. asp. Marta Płomińska

1 KOMENTARZ

  1. Dlaczego w czasach rządów tego światłego człowieka vel Morawieckiego przeciętnego Polaka zaczyna telepać psychicznie, gdy choćby tylko dopuści do siebie myśl: „istnienie elit jest naturalne i nieuniknione”, „polskie elity władzy”, „polskie elity finansowe”, „polskie elity intelektualne”… „Kraj bez elit to zapaść kraju”, „Polskie elity są potrzebne”, „co to za kraj bez elit” itd.

    2

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here