PODZIEL SIĘ

Wczoraj oficjalne otwarcie – dziś natomiast ruszyło przyjmowanie interesantów. Ile osób przyszło złożyć wniosek o wydanie paszportu w pierwszym dniu działania punktu?

Wczoraj oficjalnie otwarto nowy terenowy punkt paszportowy w Bełchatowie. Włodarze powiatu a także zaproszeni goście podczas briefingu przekonywali, że punkt jest potrzebny – bo to nie tylko duże ułatwienie dla mieszkańców ale także oszczędność czasu i pieniędzy. I z pewnością ta argumentacja jest słuszna, bo gdy dziś z samego rana udaliśmy się z kamerą do budynku w którym mieści się punkt zastaliśmy tam ponad 20 osób.

Punkt w Bełchatowie znajduje się w budynku przy ulicy Czaplinieckiej 96, gdzie obecnie funkcjonuje także Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności. Punkt jest czynny we wtorki od 9.30 do 16.30 natomiast w pozostałe dni robocze od 8 do 15. Wystarczy wziąć ze sobą dowód i zdjęcie, opłatę natomiast można wnieść za pomocą terminala.

Łącznie na terenie województwa łódzkiego jest już sześć takich punktów. Niewykluczone, jak podkreślano podczas wczorajszego briefingu, że jeszcze w tym roku powstaną kolejne takie punkty.

1 KOMENTARZ

  1. Niestety od samego początku łamią prawo. Na drzwiach biura paszportowego jest informacja, że płatność przyjmowana jest wyłącznie kartą. Jest to niezgodni z ustawę z dnia 17 września 2021 r. o zmianie ustawy o usługach płatniczych.

    0

    1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here