PODZIEL SIĘ

Wczoraj w Bełchatowie zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Za nami 31. edycja WOŚP. Orkiestra w Bełchatowie zagrała w dwóch miejscach – finał przebiegał pod hasłem „Żyj zdrowo w zdrowym świecie”.

Młodzież zaskakiwała pomysłami – jedni kwestowali w wyjątkowych strojach inni zachęcali do wrzucenia do puszki śpiewem. Byli też i tacy, którzy postawili na kwestowanie w towarzystwie najlepszych czworonożnych przyjaciół.

W Galerii Olimpia zebrani mieszkańcy mogli obejrzeć m.in pokazy tańca czy wziąć udział w warsztatach cukierniczych a także podszkolić się z udzielania pierwszej pomocy. Ponadto w programie nie zabrakło wystawy motocykli i wyjątkowych samochodów. Fani motoryzacji mogli także popodziwiać samochody które wyglądem zdradzały potencjał silnika.

WOŚP w Bełchatowie miała podobnie jak w roku ubiegłym dwie lokalizacje – oprócz Galerii Olimpia orkiestra zagrała także na Placu Narutowicza. Na scenie pojawili się m.in Julia Cabaj, Kordian, C-BOOL, Qbik.

Bełchatowski Sztab WOŚP za pośrednictwem mediów społecznościowych wczoraj po godz. 22 poinformował, że udało się zebrać 171,5 tys. zł. Ostateczna kwota zostanie ogłoszona w najbliższych dniach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here