PODZIEL SIĘ

Za nami wernisaż Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego. Miłośnicy fotografii mogli podziwiać nie tylko prace członków towarzystwa ale także kobiece portrety w wykonaniu Tomasza Miksy.

Galeria Na Piętrze Miejskiego Centrum Kultury w miniony piątek przyciągnęła wielu wielbicieli sztuki i fotografii. To tu zwykle swoje prace prezentują pasjonaci zrzeszeni w Bełchatowskim Towarzystwie Fotograficznym. Tym razem w ramach wernisażu zaprezentowano także prace Tomasza Miksy.

Tomasz Miksa to absolwent Międzynarodowego Forum Fotografii KWADRAT, pracował m.in. jako klubowy fotoreporter Skry Bełchatów. Z pasją fotografuje dominujący miejski krajobraz i zagląda do kobiecego świata. Podczas wystawy „Powiedz mi” prezentował wyjątkowe kobiece portrety.

W ramach wernisażu zaprezetnowano także prace członków BTF-u. Wystawa pt. „Portretowo” to zbiór portretów przedstawiających osoby bliskie, ale również portrety powstałe na sesjach indywidualnych oraz na zajęciach warsztatowych. Wystawa będzie dostępna do 15 marca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here