PODZIEL SIĘ

Przykro się na to patrzy, jeszcze nie skończone a już zniszczone – komentują mieszkańcy Bełchatowa. Wracamy do sprawy łącznika między osiedlem Okrzei a Dolnośląskim – inwestycji realizowanej przez Urząd Miasta.

Dla wielu mieszkańców Bełchatowa ten łącznik to nie tylko szybsza możliwość przejścia z jednego osiedla na drugie ale także świetne miejsce do spacerów.

Oficjalnie łącznik jeszcze nie został oddany do użytku. Jak informuje magistrat stanie się to tuż po uzyskaniu koniecznych zezwoleń.

Mimo, że teren jeszcze nie oddany to już widać na nim zniszczenia. Sygnał o tym jak to teraz wygląda otrzymaliśmy od jednego z naszych telewidzów, który na potwierdzenie swoich słów przesłał także zdjęcia.

Pojechaliśmy na miejsce z kamerą i zobaczyliśmy to – bariery, które „kąpały się” w wodach Rakówki, uszkodzone, dopiero co zasadzone, drzewa a przy – jak określa to magistrat – przejściach technicznych – powyrywane bariery.

Mieszkańcy z niepokojem i niezadowoleniem komentują sprawę, kwitując, przykro się na to patrzy, jeszcze nie skończone a już zniszczone.

3 KOMENTARZE

  1. Kto wie to zna te rodziny matka i oicie albo konkubent to patusy ze sasiedzi sie ich wstydza to co takie podludzie maja z domu wyniesc

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here