PODZIEL SIĘ

Przed nami kolejne warsztaty w ramach Akademii Seniora. Tym razem starsi mieszkańcy naszego miasta będą mogli wysłuchać wykładu Łukasza Politańskiego, wiceprezydenta miasta Bełchatowa.

Temat spotkania, które obędzie się już jutro, to „Bełchatów wczoraj i dziś – cz. I”. W trakcie wykładu będzie można poznać nie tylko historię naszego miasta, ale także dowiedzieć się, skąd wzięła się nazwa „Bełchatów”.

Spotkanie 22 lutego o godzinie 12:00, w Miejskim Centrum Kultury na placu Narutowicza. Aby wziąć udział w warsztatach, należy się wcześniej zapisać. W tym celu wystarczy zadzwonić pod numer 798 910 109.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here