PODZIEL SIĘ

Potrącił kobietę i zbiegł z miejsca zdarzenia. O tym, że 27-letnia kobieta leży na poboczu drogi poinformował przypadkowy kierowca. Do zdarzenia doszło w miejscowości Wygoda.

Do wypadku doszło rankiem 24 lutego 2023 roku, na drodze wojewódzkiej 484 w miejscowości Wygoda, na terenie gminy Zelów. Po godzinie 5.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o kobiecie, która leżała na poboczu drogi. Zgłaszającym był przypadkowy kierowca, który zatrzymał się, aby udzielić pomocy poszkodowanej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, 27-letnia piesza została potrącona przez nieznany na chwilę obecną pojazd, którego kierowca odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając poszkodowanej pomocy. Piesza była ubrana na ciemno i nie posiadała elementów odblaskowych. Ranna została przewieziona do szpitala, gdzie trwa walka o jej życie. Okoliczności tego zdarzenia, a w szczególności tożsamość kierującego, pod nadzorem prokuratury ustalają teraz policjanci z zelowskiego komisariatu.

Wszystkie osoby posiadające informacje na temat okoliczności tego zdarzenia, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bełchatowie, pod całodobowym numerem telefonu 47 8465 211.

źródło: KPP w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here