PODZIEL SIĘ

Kibice PGE Skry Bełchatów wydali oświadczenie – w związku z sytuacją w jakiej znalazł się klub. Nawołują do zjednoczenia sił wszystkich osób – drużyny, zarządu, rady nadzorczej, kibiców, ale także sponsorów, w tym oczywiście sponsora strategicznego.

W Oświadczeniu, które zamieszczono na facebookowym profilu Klubu Kibica możemy przeczytać:

„Uważamy, że drużyna, a przede wszystkim jej ogromna medialność i popularność, wykorzystywana jest do celów, które z pewnością jej nie służą.

Docierają do nas również zatrważające informacje, które wskazują, że Klub może w bliskim czasie znaleźć się w jeszcze większych kłopotach. W naszej ocenie dziś wokół Klubu potrzebny jest nie tylko spokój, ale także zjednoczenie sił wszystkich osób – drużyny, zarządu, rady nadzorczej, kibiców, ale także sponsorów, w tym oczywiście sponsora strategicznego, który dla wielu z nas, jak dla większości mieszkańców Bełchatowa, jest pracodawcą.

Jesteśmy grupą kibiców, która zawsze jest obecna na meczach PGE Skry Bełchatów – czy to w Bełchatowie, czy w innych miastach Polski, czy też poza granicami kraju. Wspieramy naszych siatkarzy zawsze i wszędzie; cieszymy się z ich zwycięstw i pocieszamy ich po porażkach.

Jesteśmy po prostu z zespołem na dobre i na złe. Na zawsze. Wiadomo, że obecny sezon nie daje nam powodów do radości, ale zgodnie z hasłem „dumni po zwycięstwie, wierni po porażce” jesteśmy pewni, że sytuacja się poprawi. Oczywiście wtedy, gdy nikt nie będzie Klubowi rzucał kłód pod nogi.

PGE Skra Bełchatów, wcześniej występująca pod nazwami Skra Bełchatów i BOT Skra Bełchatów, to bardzo ważna część historii polskiej siatkówki. Od wielu lat klubem zarządza Prezes Konrad Piechocki, który wielokrotnie udowodnił, że potrafi skutecznie to robić. Wszystkie tytuły mistrzowskie, medale, czy puchary łączą się z jego osobą – nie tylko te z pierwszej dekady XXI wieku, gdy Skra seryjnie wygrywała wszystkie klubowe rozgrywki, ale również te późniejsze.

Jako kibice, którzy wydają własne pieniądze i poświęcają wiele czasu na wspieranie drużyny, chcemy podkreślić, że w tej trudnej chwili mamy do Prezesa Konrada Piechockiego pełne zaufanie.

Głęboko wierzymy, że całe zamieszanie wokół naszego ukochanego Klubu skończy się pozytywnie, a drużyna w nowym sezonie będzie znów walczyć o najwyższe lokaty w Plus Lidze. Apelujemy, by wszyscy w tym momencie pamiętali, iż to od nich zależy byt klubu, na którym wychowało się przynajmniej jedno pokolenie wielkich kibiców Polskiej Siatkówki.

Byt klubu, który wciąż cieszy się niezwykłą marką, a którego los tysiącom kibiców leży głęboko na sercu. Klub Kibica PGE Skra Bełchatów”.

źródło: Klub Kibica PGE Skra Bełchatów/fb

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here