PODZIEL SIĘ

Powiatowe eliminacje konkursu dla uczniów szkół średnich o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi za nami. Kto zaprezentuje powiat bełchatowski w finale wojewódzkim?

Wczoraj w hali widowiskowo sportowej odbyły się powiatowe eliminacje o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi.  Do udziału w zmaganiach zgłosiły się drużyny z trzech szkół średnich powiatu bełchatowskiego, tj. III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Bełchatowie, Zespół Szkół Ponadpodstawowych z Kleszczowa oraz  Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. J. Kilińskiego z Zelowa. Finalnie udział w eliminacjach wzięły reprezentacje szkoły z Bełchatowa i Kleszczowa. 

O najlepszy wynik dla swojej szkoły walczyły czteroosobowe drużyny składające się z dwóch dziewcząt i dwóch chłopców. Zespoły w pierwszej kolejności przystąpiły do rozwiązania testu wiedzy, a następnie prezentowały praktyczne umiejętności podczas pokonywania toru przeszkód.

Pierwsze miejsce oraz możliwość reprezentowania powiatu bełchatowskiego w finale wojewódzkim konkursu przypadło drużynie z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych z Kleszczowa. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy wygranej podczas marcowego finału w Łodzi.

źródło: KPP w Bełchatowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Informujemy, że na stronie ebelchatow.pl komentarze podlegają moderacji. Zostaną opublikowanie wkrótce po akceptacji.

Please enter your comment!
Please enter your name here